:: Organizační struktura

:: O MŠ

:: Dokumenty

:: Sponzoři


Kategorie: Aktuality

Dobrý den, děti a rodiče

Dobrý den, děti a rodiče smile

Moc vás zdravíme! Rozhodli jsme se vám jednou za týden pomyslně zamávat a pozdravit vás. Přijít alespoň touto cestou za vámi.

Na každý týden pro vás nachystáme pár námětů pro zpestření dnů doma. Chceme vás inspirovat, co doma vyzkoušet, jak se zabavit, o čem mluvit, co si procvičit a jak jinak si doma společně hrát. K tomu všemu pak můžete plnit úkoly z pracovních sešitů.

Během příštího týdne vám domů doručíme pracovní sešity, které teď zůstaly v MŠ nevyužité.

Školákům také přidáme materiály ze ,,Hry na školu" č. 9 a 10. Nebudeme už tyto hry hrát v MŠ společně, ale všichni už víte, jak s listy pracovat a jak si jejich úkoly užít. Víme, že jste šikulky a zvládnete to!

My se v MŠ snažíme start o naši krásnou zahradu, vydesinfikovali jsme prostory, uklízíme všechna zákoutí - sklady, kumbály, knihovnu...Chystáme pro děti nové činnosti, plánujeme a už teď se těšíme, jak vše budeme prožívat spolu.

Teď je nejdůležitější zdraví a ochrana nás všech a našich blízkých.

Přejeme vám do této doby hodně sil a trpělivosti, ať vám čas, strávený spolu doma, hlavně dává a co nejméně bere.

Myslíme na vás, držte se, buďte zdraví!!!kiss


Vydáno: 26.3.2020 19:16 | 
Přečteno: 107x | 
Autor: webmaster
 | Hodnocení:

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.